Soutěžte o vstupenky do kina, tričko a DVD k filmu RoboCop!

30. ledna 2014 - 6. února 2014
RoboCop.jpg

Všichni fanoušci akčních sci-fi filmů se mohou těšit. Do kin totiž přichází nový RoboCop, kterého má na svědomí režisér obou dílů dramatu Elitní jednotky. Hlavní hrdinou zde bude opět Alex Murphy ztvárněný Joelem Kinnamanem. Hvězdně obsazený snímek doplní například i Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Michael Keaton, Jay Baruchel či svůdná Abbie Cornish.

Magazín TOPZINE.cz potěší 5 výherců vstupenkami do kina pro 2 osoby, tričkem a DVD původního zpracování filmu RoboCop.

Tvůrci nového filmu tentokrát slibují spoustu speciálních efektů a vyváženou rovnováhu mezi dramatem a zábavou. RoboCop – tato ikonická postava z 80. let bude mít v českých kinech premiéru již 6. února 2014.

Děj se odehrává v roce 2028, kdy je nadnárodní konglomerát OmniCorp vedoucím lídrem v oblasti robotických technologií. Jejich drony jsou již dlouhé roky využívané armádami po celém světě. Právě díky nim OmniCorpu stále přibývají na účtech miliardy dolarů.

Jedinou metou, kterou se jim ještě nepodařilo dosáhnout, je úspěch na domácí půdě, kde jsou jejich technologie stále považované za příliš kontroverzní. V jistém momentě ale dojde ke zlomu. Alex Murphy je milující manžel a otec, který pracuje jako policista dosahující vynikajících výsledků v boji s kriminalitou a korupcí v Detroitu. Až do chvíle, než utrpí rozsáhlé zranění při plnění svých služebních povinností.

OmniCorp najednou dostane jedinečnou příležitost – zachránit špičkového policistu. A tak se v odvážném experimentu zrodí RoboCop – napůl člověk a napůl stroj, dokonalý protivník všech kriminálních živlů.

OmniCorp už plánuje jeho nasazení v co největším počtu měst, ale nepočítají s tím, že uvnitř stroje je myslící lidská bytost, která nedokáže potlačit vzpomínky na svoji minulost. Jak se s tím vším vyrovná??? Film se dotýká klíčové myšlenky o politice a o tom, co to znamená být člověkem.