Soutěž o pět audioknih Arsène Lupin kontra Sherlock Holmes

9. dubna 2014 - 16. dubna 2014
soutěz_obalka_leblanc_arsene_lupin.jpg

TOPZINE.cz a vydavatelství audioknih Tympanum přináší čtenářům a čtenářkám soutěž o audioknihu Arsène Lupin kontra Sherlock Holmes.

Když francouzský spisovatel Maurice Leblanc (1864–1941) vydával na sklonku devatenáctého století v Paříži své psychologické romány, pravděpodobně sám netušil, že zanedlouho vynese na literární scénu skutečné eso. Již roku 1905 autor poprvé uvedl do světa postavu jménem Arsène Lupin, a stvořil tak skutečnou legendu kriminálního románu.

Audioknihu Arsène Lupin kontra Sherlock Holmes si vychutná každý milovník dobře vystavěného příběhu, v němž se napětí nečekaně prolíná s humorem a kde ožívá nefalšované dobrodružství v ušlechtilém stylu. Fanouškům literárního lupiče-gentlemana nabídne tato rozhlasová hra nový zážitek, a jak tomu u audioknih bývá, nejspíš si ji vychutnají i ti, kteří nemají přístup nebo čas na klasické knihy. Protože ponořit se do tajuplných pařížských ulic, na které zvolna usedá stín zločinu, nyní můžete i po sluchu! Kriminální dobrodružství s množstvím zábavy a osobitých výkonů se v knihovničce mluveného slova jen tak neztratí a vyslouží si jistě nejeden opakovaný poslech. Protože okouzlující Arsène Lupin, sršící bláznivými nápady a spřádající geniální zločinecké plány, které nadchnou každého (kromě inspektora Ganimarda), si život opravdu umí užívat, a je v tom nakažlivý!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte jednu z pěti audioknih. Soutěž trvá od 9. dubna do 16. dubna 2014. Ze správných odpovědí budou vylosování výherci. Každý získá jednu audioknihu. Výherce bude informován na registrační e-mail.

Správnou odpověď zašlate na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz do předmětu piště Arsene Lupin.

Nápovědu najdete v rubrice Literatura magazínu TOPZINE.cz!