Soutěž o lístky k filmu Big Eyes od Tima Burtona

31. ledna 2015 - 7. února 2015
big-eyes.jpg

TOPZINE.cz přináší svým čtenářům možnost získat volné vstupenky na nový film Tima Burtona Big Eyes.

O čem film je?

Film Big Eyes vypráví skutečný a šokující příběh jednoho z nejkolosálnějších uměleckých podvodů v historii. Na sklonku čtyřicátých a počátku padesátých let dosáhl malíř Walter Keane neuvěřitelného úspěchu, naprostou revoluci v komercionalizaci populárního umění se záhadnými obrazy tváří s velkýma očima.

Bizarní a šokující pravda nakonec vyšla najevo, když se zjistilo, že Walterovi práce nebyly ve skutečnosti vůbec vytvořeny jím, ale jeho manželkou Margaret. Keane, jak se zdálo, žil kolosální lží, kterou oklamal celý svět.

Příběh je až příliš neuvěřitelný, aby byl smyšlený. Big Eyes se soustředí na Margaretino umělecké probuzení, fenomenální úspěch jejích obrazů a její bouřlivý vztah s manželem, který byl katapultován k mezinárodnímu věhlasu tím, že přijímal ocenění za její práci.

O co se soutěží?

Z přijatých odpovědí budou slosováni tři výherci. Každý z nich obdrží dvě vstupenky na snímek Big Eyes do jakéhokoli kina v síti multikin Cinema City.

Soutěžit můžete od 31. ledna do 7. února, kdy bude v 23:59 soutěž ukončena a ze správných odpovědí budou slosováni výherci.

Správnou odpověď na soutěžní otázku zašlete e-mailem na adresu soutez@topzine.cz.